کدام قصه نصیب گلدن استیت می شود؛ دردسر یا خوش بختی؟این روزها همه از انتقال لبران جیمز به لس آنجلس لیکرز صحبت می کنند اما در دل این انتقال بزرگ چند روز پیش خبر رسید دامارکوس کازینز با قردادی یکساله به گلدن استیت پیوست.

به گزارش روابط عمومی ، سابقه پر حاشیه کازینز برای هر علاقمندی به NBA کاملا مشخص است از درگیری های لفظی تا زد و خورد های مختلف این بازیکن در بازی های لیگ.

هر چند این بازیکن رفته رفته در چند فصل اخیر از نظر حواشی کنترل بهتری روی رفتار خود داشته است اما مشکلات روحی کازینز در گذشته مسئله نیست که به سادگی قابل حل باشد و گواه این موضوع نیز به خدمت گرفتن روانشناسان مختلف برای این بازیکن است.

اما سوال مهم برای علاقمندان این است که با ورود کازینز به گلدن استیت آیا فصل جدیدی در زندگی این پسر پر حاشیه آغاز می شود؟

قطعا در استعداد بالای کازینز هیچ شکی نیست با وجود تمام حواشی اخلاقی این بازیکن باید قبول کرد او در پست خود به عنوان یک بازیکن زیر حلقه توانایی بالایی دارد و اگر بتواند روی رفتار خود کنترل صحیحی داشته باشد بدون شک نام درخشانی در NBA ثبت می کند.

حالا گلدن استیت مقصد بعدی این بازیکن است تیمی که بر خلاف پرحاشیه بودن کازینز این سال ها بدون حاشیه و با قدرت قهرمان لیگ NBA بوده است و در پستی که در این فصول همواره در آن خلاء داشته نسبت به جذب کازینز اقدام کرده است.

مربیان بزرگی در لیگ با کازنس همراه بودن اما کسی حریف سرکشی این بازیکن نشد حالا باید دید استیو کر سرمربی گلدن استیت که همیشه فردی آرام و خونسرد روی نیمکت این تیم بوده از پس کازینز برخواهد آمد؟