پسر پادشاه، پدر را کجا خواهد برد؟ین روزها همه از تیم فصل آینده لبران جیمز سخن می گویند تا مهم ترین بازیکن حاضر در فصل نقل و انتقالات NBA لبران جیمز باشد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال ، صحبت از تیم های سن آنتونیو، فیلادلفیا، لیکرز، میامی و حتی هیوستون برای انتقال جیمز به میان آمده ولی جیمز در آخرین مصاحبه درباره تیم آینده خود گفت: بر خلاف چند سال قبل که کاملا شخصی تصمیم گرفتم این مرتبه آنچه که برایم اهمیت دارد نظر خانواده و تصمیم آنها برای ماندن یا رفتن از کلیولند است.
شایعه شده است پسر بزرگ لبران جیمز پذیرش دبیرستانی در کالیفرنیا را قبول کرده و برای ادامه تحصیل قرار است به این دبیرستان منتقل شود هر چند که مسئولان این دبیرستان به صورت رسمی این خبر را تایید نکردند اما می توان با سابقه بسکتبالی مناسب این دبیرستان این پذیرش تا حد زیادی صحیح خواند.
از طرف دیگر لبران جیمز اخیرا دو واحد آپارتمان لوکس در محله غربی شهر لس آنجلس در کالیفرنیا به مبلغ 23 میلیون دلار خریداری کرده که می تواند شایعه جدایی او از کلیولند را قوت ببخشد.
دبیرستانی که پسر لبران جیمز در آن پذیرش گرفته است برای ادامه بسکتبال بسیاراهمیت دارد به طوری که سال قبل فرزند "کنیون مارتین" ستاره سابق تیم دنور و پسر "اسکاتی پیپن" ستاره بزرگ تیم شیکاگو و هم بازی مایکل جردن در دهه 90 در این دبیرستان تحصیل کرده اند.
تمام این اتفاقات تا حد زیادی جدایی جیمز از کلیولند را قطعی کرده است و احتمالا یکی از تیم های کنفرانس غرب و منطقه کالیفرنیا مقصد بعدی این فوق ستاره باشد هر چند که باید منتظر روزهای آینده و تصمیم خانواده جیمز بود.