کیمیا یزدیان طهرانی: مقابل قهرمان جهان خوب بازی کردیمتیم ملی بسکتبال بانوان سه نفره ایران به کار خود در رقابت های جام جهانی فیلیپین پایان داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال ، این تیم که در گروه C رقابت ها با قدرتمندترین تیم ها همگروه شده بود در آخرین مسابقه خود مقابل تیم شماره دو رنکینگ یعنی آندورا به پیروزی رسید تا با خاطره ای خوش این رقابت ها را ترک کند.
کیمیا یزدیان طهرانی ملی پوش بانوان درباره رقابت های جام جهانی به سایت فدراسیون گفت: «رقابت ها بسیار سطح بالا برگزار شد و تیم ما در سخت ترین گروه ممکن قرار گرفته بود. ما مقابل قدرتمندترین تیم های جهان یعنی آمریکا و روسیه بازی کردیم. مقابل روسیه که دو بار قهرمان جهان شده بود بسیار عالی بازی کردیم هر چند در نهایت باختیم.»
وی درباره پیروزی مقابل تیم آندورا نیز گفت: بسیار خوشحالیم که در آخرین مسابقه مقابل تیم خوبی به پیروزی رسیدیم و مزد بازی خوبمان را در بازی آخر گرفتیم.»
این ملی پوش 21 ساله در پایان گفت: «تیم ملی بسکتبال بانوان خیلی بیشتر از این می تواند پیشرفت کند. امیدوارم این روند بسیار خوب ما ادامه داشت باشد. ما نشان دادیم که پیشرفت کرده ایم. فدراسیون بسکتبال در این مدت ما را بسیار حمایت کرد.»